kurzy anglictiny Excalibur Lingua na facebooku
BRATISLAVA(Miletičova)
kurzy anglictiny Excalibur Lingua na facebooku
Jazykovú školu Excalibur Lingua sme založili v roku 2010 s úmyslom urobiť výučbu anglického, a v súčasnosti i španielského jazyka modernejšou, kreatívnejšou a hlavne efektívnejšou. Je to pre nás nielen práca, ale aj hobby - naučiť ľudí hovoriť cudzím jazykom. Preto sme vymysleli progresívnu metódu EEM, ktorou sa vyučuje iba na škole Excalbur Linga. Výučbe angličtiny sa venujeme asi 10 rokov, španielčina je v tomot roku novinkou. Táto prax nám pomohla nájsť riešenia na najčastejšie problémy vyskytujúce sa u študentov. Vieme presne na čo sa treba zamerať, klásť dôraz či vyššiu sústredenosť. Vieme ako spraviť hodinu zábavnou no náučnou, kedy treba pridať na dynamike, skrátka ako udržať študenta v strehu. Vieme, že každý náš klient je unikátny a potrebuje osobitný prístup. Úlohou dobrého lektora je spoznať študentov a poskytnúť im presne to, čo potrebujú. Preto naši lektori musia prejsť prísnymi kritériami, kým ich privítame v našom dynamickom kolektíve. Máme skúsenosti s učením detí, teenagerov, dospelých, organizujeme kurzy pre firmy individuálnou či skupinovou formou, všetky úrovne. Vážime si každého nášho klienta a dúfame, že spokojnosť bude obojstranná. Sledujeme najnovšie trendy v oblasti vzdelávania a snažíme sa naše služby stále zlepšovať. Úspechy našich študentov sú pre nás tou najväčšou odmenou!

NESĽUBUJEME, ŽE VÁS NAUČÍME ANGLICKY 4-KRÁT RÝCHLEJŠIE! A NEBUDEME VÁM TVRDIŤ ANI INÉ NEREÁLNE VECI...

DNES UŽ NEPLATÍ, ŽE ČO JE LACNÉ NEMÔŽE BYŤ DOBRÉ! PRÍĎTE SA NA VLASTNEJ KOŽI PRESVEDČIŤ, ŽE TOP ŠKOLA NEMUSÍ BYŤ ZÁKONITE PREDRAŽENÁ

KONVERZAČNE, JEDNODUCHO, ZÁBAVNE.
AKO JEDINÍ UČÍME VLASTNOU KONVERZAČNOU METÓDOU EEM, A AKO PRVÍ SME ZAČALI DO UČIVA IMPLEMENTOVAŤ V KONVERZÁCII TVORENIE OTÁZOKasdf
TOP LEKTORI
PODMIENKOU PRIJATIA AKÉHOKOĽVEK LEKTORA NA NAŠU JAZYKOVÚ ŠKOLU JE PRAX. PRETO V NAŠEJ ŠKOLE ÚČIA VÝLUČNE SKÚSENÍ LEKTORI, KTORÍ PO VEĽKOM MNOŽSTVE ODUČENÝCH HODÍN VEDIA AUTOMATICKY PRISPôSOBOVAŤ TEMPO HODŃ ŠTUDENTOM A VYTVORIŤ INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP.
ZÁBAVNÉ HODINY PLNÉ SMIECHU
HODINY METÓDOU EEM SA SNAŽIA VYTVORIŤ V SKUPINKÁCH RODINNÝ PRÍSTUP. CIEĽOM JE VYTVORIŤ RODINNÚ ATMOSFÉRU, A KAMARÁTSTVO MEDZI ŽIAKMI, ABY V MIESTNOSTIACH PREVLÁDALA DOBRÁ ENERGIA A ZÁUJEM. VEĽA NAŠICH SKUPINIEK SA PO PÁR MESIACOCH STRETÁVA AJ MIMO KURZU NA KÁVE A PODOBNE.
DRINA A DOMÁCE ÚLOHY
NA HODINÁCH SA ROZPRÁVA, DOMA TREBA MAKAŤ. KNIHY OBSAHUJÚ KVANTÁ VIET KTORÉ TREBA DOMA PREKLADAŤ, ABY BOL ŽIAK V KONTAKTE S ANGLIČTINOU ČO NAJVIAC. PRIEMERNE TREBA NA KAŽDÚ HODINU PRELOŽIT 20 VIET. TIETO PREKLADY SÚ POVINNÉ A ZARUČUJÚ O 50% RÝCHLEJŠÍ PROGRES. PRETO, AK V SÚČASTNEJ DOBE NEMÁTE ČAS VENOVAŤ SA DOMÁCIM ÚLOHÁM PO KURZE, BUDE LEPŠIE AŽ KEĎ SA PRIHLÁSITE KEĎ SI TENTO ČAS BUDETE VEDIEŤ NÁJSŤ.
b
c