kurzy anglictiny Excalibur Lingua na facebooku
BRATISLAVA(Miletičova)
kurzy anglictiny Excalibur Lingua na facebooku
Želáte si, aby sa Vaši zamestnanci nebáli dvihnúť telefón so zahraničnou predvoľbou? Aby ste mohli komunikovať s anglicky hovoriacimi partnermi bez strachu, a tým si otvorili brány k dalším úspechom? Prajete si, aby náš lektor chodil do práce za Vami? Firemná výučba je určená pre Vás a Vašich zamestnancov a prebieha priamo v priestoroch firmy klienta. Skúsení a komunikatívni lektori s pedagogickým no priateľským prístupom sú samozrejmosťou.
ŠETRITE ČAS

Ceny kurzov v našej škole na Miletičovej, a ceny firemných kurzov sú takmer rovnaké. (záleží na počte študentov v skupinke) Ako firma máte možnosť aby lektor chodil priamo za vami do vašich priestorov. Šetríte čas na presun, šetríte či už voľný alebo pracovný čas zamestnancov a za to vám budú vďační.
OTESTUJTE ZDARMA

Žiadne zmluvy, žiadne záväzky a žiadne sľuby. Prvú hodinu výučby metódou EEM dostenete rovnako ako naši študenti zadarmo. Rozhodnúť sa môžete až po tom, ako budete vedieť či vám naša metóda vyhovuje alebo nie. Tak prečo to neskúsiť? Kontaktujte nás ešte dnes. :)
VOĽTE KVALITU

Jedinečná metóda EEM, pod vedením našich vyškolených skúsených a komunikatívnych lektorov, spája všetko, čo je pre študenta potrebné. Dôkazom je aj obrovské percento našich študentov, ktorí sa k nám dostali cez referencie a aj naďalej u nás pretrvávajú.
NEPLAŤTE PRIVEĽA

Ako bolo spomenuté vyššie, ceny kurzov v našich priestoroch sa pri počte 5 žiakov v skupinke rovnajú tej istej cene. Neplatíte žiadne vymyslené náklady spojené s výučbou vo firemných priestoroch. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si ukážkovú hodinu.